2016 09 27 Grote Clubactie2016 09 27 Grote Clubactie doen meeZaterdag 15 september is de Grote Clubactie weer gestart. Verenigingen mogen weer loten verkopen waarbij de winst voor de eigen kas is. Litac doet dit jaar wederom mee! 

Gewone loten kopen
Dit jaar hebben wij al 200 loten ingekocht, welke je dus direct kunt ontvangen. Extra reden was dat vorig jaar de hoofdprijs niet uitgekeerd is en die prijs dit jaar onder de deelnemende verenigingen is verloot. Helaas niet onze kant op gekomen.  

Je kunt dus één of meerdere loten kopen bij Harry Breuker of William ter Maat of via de groepshoofden kenbaar maken dat je loten wil kopen. Daarnaast kan iedereen die onze vereniging wil steunen via https://clubactie.nl/actie/Litac online loten kopen. De lotnummers komen dan op jouw rekeningafschrift te staan.

Lotenkopers betalen voor één lot € 3,-. Maar liefst 80% van de verkoop (€ 2,40 per lot) gaat direct naar de clubkas van onze vereniging.

Superloten
Bedrijven kunnen Litac steunen door losse loten te kopen of een superlot van 50 loten ineens. Litac maakt dan kans op een superfeest!

Prijzen & trekking
Mensen die de loten kopen, maken sowieso kans op mooie prijzen, welke je hier kunt vinden: https://www.clubactie.nl/prijzen. Dus een extra goede reden om mee te doen. De prijzen gaan van een hoofdprijs van € 100.000, Volkswagen Up, Mini cruises tot een Greetz cadeaubon  wanneer de laatste 2 cijfers overeenkomen.

De verkoop vindt plaats tussen 15 september en 22 november (contante verkoop kan nog iets langer) en sluit af met de trekking op 12 december. 

 Wil je loten kopen of verkopen en dus Litac steunen, dan vind je hieronder meer informatie over de mogelijkheden!

Wij hopen, met behulp van al onze leden, op een succesvolle actie.

Harry en William

Loten kopen

Nu de verkoop is gestart, hebben wij 4 verkoopmethoden (mail telt ook:-)):

 • Online
  Via website https://www.clubactie.nl/actie/Litac kun je ook loten kopen. Jij voert het aantal loten in en De Grote Clubactie incasseert het bedrag, net zoals via de machtiging. Lotnummers staan op je bankafschrift. Ideaal als je loten hebt verkocht, niet het geld wilt bewaren en later de loten moet bezorgen. Uiteraard mag je ze ook zelf houden.
 • Contant
  Je bestelt 1 of meerdere loten van Harry, William of jouw groepshoofd via het boekje of inschrijflijst. Wij bestellen de loten en je krijgt deze loten, zodra we ze hebben, van ons. Dan betaal je ook jouw lot(en).
 • Machtiging
  Loten kunnen ook besteld worden door een machtiging af te geven. De Grote Clubactie incasseert het bedrag en de lotnummer(s) worden vermeldt op het bankafschrift.
 • Per e-mail
  Uiteraard kun je ook nog een mailtje sturen naar ons via groteclubactie@litac.nl waarbij je aangeeft hoeveel loten jij wilt hebben! Mocht je hiervoor een machtiging willen afgeven, omdat je ver weg woont (want bezorgen doen we niet buiten Lichtenvoorde) of dat gewoon prettiger vindt, geef dan je rekeningnummer ook even door.

Loten verkopen

Je kunt de loten natuurlijk zelf houden, maar ook verkopen. 

Bij Litac zijn verkoopboekjes beschikbaar waarmee loten verkocht kunnen worden. De koper kan aangeven het via een machtiging te willen betalen of direct geld geven. In beide gevallen moeten wij natuurlijk het boekje weer terug hebben (en het geld :-)).

Wil je een boekje meenemen om aan familie, vrienden, kennissen of collega's loten te verkopen, geef het even aan op de intekenlijst, zodat we weten wie er een boekje meegenomen heeft!

Wil je bedrijven / sponsoren van ons bezoeken, dan kun je ook voorbeeld van een superlot (50 loten ineens) mee nemen en die aan de koper laten zien.

Inloggen

Ga naar boven