Featured

SEPTEMBER: ACTIEMAAND

2015 actiemaandDe maand september wordt een echte actiemaand voor Litac! Iedereen die geïnteresseerd is kan gedurende de gehele maand (al vanaf ma. 31 aug.) komen kennismaken met tafeltennis en / of dynamictennis.

Tafeltennis behoeft nauwelijks nadere uitleg. De sport is al zeer oud en kan zowel in wedstrijdverband als recreatief gespeeld worden. Het is een van de snelste balsporten ter wereld, beoefend door miljoenen mensen op de meest uiteenlopende plekken. Niet alleen in zalen, maar ook op campings, schoolpleinen en sportkantines. Nog steeds de moeite waard om het te proberen. Doen dus!

Dynamictennis is een veel jongere sport. Dat neemt niet weg dat de bekendheid met en de belangstelling voor deze dynamische racketsport een flinke groei vertoont. Een racketsport vol beweging. Een sport voor de snelle sporter, maar ook voor de oudere die het wat kalmer aan wil / moet doen. De spelmaterialen, een licht racket en een speciale foambal, staan er borg voor dat mensen van elke leeftijd aan hun trekken komen.

Misschien vind je het tijd worden om eens wat meer aan beweging te doen of wil je ook wel eens een andere sport proberen. Dan liggen hier mooie kansen. Mis die niet.

Een maand lang gratis meedoen met een of twee sporten.

Voor de jeugd staan gediplomeerde trainers klaar. Voor tafeltennis is het meest geschikte tijdstip op de maandagmiddag (16.00 – 17.15 uur). Dynamictennis kan door de jeugd op de woensdagmiddag gespeeld worden (16.00 – 17.30 uur).
Voor de overige leeftijden geldt: Neem eens contact met ons op via het speciale mailadres gratissporten. Dan nemen wij contact met u op wat de beste optie is.

Kortom: september is een actiemaand voor alle leeftijden. Tot ziens bij Litac!

Hoofdsponsor

Subsponsoren

Alle sponsoren

mede mogelijk gemaakt door ltheme