In november werden de diverse kampioenschappen gespeeld. Door de Vragender-inbreng moeten we het volgend jaar maar de Oost-Gelderse kampioenschappen noemen. Voor het eerst werd er gespeeld in de nieuwe hal. Het was een verademing en kwam het spelpeil ten goede: meer ruimte, langere rally's, maar ook extra inspanning door meer loopwerk.
Het mix-dubbel op 1 november werd gewonnen door Agnes Marneth en Andre Smeenk
Na een spannende competitie in 2 poules plaatsten zich Agnes Marneth/Andre Smeenk en het Vragender-duo Jacueline Elshof/Martin Ikink voor de finale. In een best of three wonnen Agnes en Andre deze mooie wedstrijd met 2 - 1 (setstanden 21-14, 8-21 en 21-16).
De 3e plaats werd veroverd door het dubbel Willemien Rouwhorst en Ronald Ebbers, die Joke te Molder en Wil Heinst met 21-17 versloegen.